fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין פלילי בצפון

עורך דין פלילי בצפון מספק שירותים נאמנים ללקוחות הנחשדים בביצוע עבירות פליליות אבל לא רק. הוא משרת גם נפגעי עבירת אלו. הוא יכול לסייע רבות בכל סיטואציה אליה נקלע לקוחו. הוא מתנהל מול המשטרה, הפרקליטות, בתי המשפט ועוד. משרד עורכי דין MBM עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

עורך דין פלילי בצפון – יודע למצוא דרכי פעולה מתאימים

עורך דין פלילי בצפון לומד היטב כל תיק המונח לפניו. הוא מכיר את החוקים הקיימים את דרכי הפעולה של הרשויות המטפלות בעבירות אלו, ולכן, מגיע לכל טיפול עם זווית ראיה רחבה ומציאותית. הוא נתקל  בתיקים המיוחסים לעבירות מגוונות. כך רצח והריגה, גניבה שוד, מין, הוצאת דיבה, עבירות צווארון לבן ואחרות. העונשים בגינן הינם חמורים ונקבעים על פי מהותן וחומרתן. כל לקוח זכאי לליווי עורך דין ואין זה משנה מהי העבירה המיוחסת לו. עורך הדין יכול לבצע מטלות רבות מרגע מעצר לקוחו. כך, בקשה להקלה בתנאי מעצר, המרתו במעצר בית וכדומה. הוא ייעץ היטב לקראת חקירות במשטרה, ייצג בשימוע מול הפרקליטות האמורה להחליט לגבי הגשת כתב אישום. הוא ינסה להגיע להסדר מותנה כדי למנוע הגשת תביעה פלילית לבית המשפט  ונזקים אחרים. הליך זה מקובל רבות בעבירות צווארון לבן של הלבנת הון, מעילה וכדומה. במסגרת ההסדר תהפוך העבירה הפלילית למנהלית בתוספת תשלום  החובות, ריביות עליהם, קנסות והתחייבויות אחרות. 

ייצוג בבית משפט

הוא ייצג לקוחו בבית המשפט במיומנות ומקצועיות. הוא יטען לטובתו יחפש וימצא ראיות מזכות התומכות בעמדתו, יביא המלצות עליו וחוות דעת מעולות לגביו ועוד. הוא ינסה לזכותו מכל אשמה אבל כל עונש שיפחת מהמרבי בחוק ייחשב, לרוב, כהצלחה.

משרד עם שירות מעולה

משרד עורכי דין MBM מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ סבלני לכל מצב, ליווי וייצוג ככל הנדרש, מחירים נוחים, זמינות ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים, מעיסוק בתחום במסגרת עבודתם, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

עורך דין פלילי בצפון

עורך דין פלילי בחיפה

הדין הפלילי הוא תחום ייחודי בעולם המשפט. לצד המשפט האזרחי העוסק בתביעות של אזרח אחד כלפי אזר אחר (אדם או תאגיד), המשפט הפלילי עוסק בתביעות של המדינה כלפי אזרח או גוף, כשהעונש על כך יכול להיות גם מאסר. לכן, תפקידו של עורך דין פלילי בחיפה ובכלל הוא משמעותי מאוד. עורך הדין אמור להכיר היטב את החוקים אליהם קשורה העבירה המיוחסת לחשוד/ הנאשם כדי שיוכל להגן עליו בצורה הטובה ביותר. עורך דין פלילי יכול להגן על חשוד/ נאשם במגוון רחב של עבירות: עבירות אלימות כולל אלימות במשפחה, צווארון לבן, עבירות רכוש ועוד. העבירות יכולות להיות גם בדרגת חומרה שונה, כולל עבירות בדרגת פשע.

עורך דין פלילי בחיפה כבר מהשלב הראשוני

עבודתו של עורך הדין הפלילי בולטת במיוחד בייצוג נאשמים בבית המשפט. עם זאת, עבודתו היא מגוונת הרבה יותר וכוללת ליווי משלבים מוקדמים. הפניה אל עורך דין פלילי בחיפה או לפי אזור התנהלות התיק מומלצת כבר מהמעצר הראשוני לפני שמתחילה חקירה באזהרה. עורך הדין ינחה את החשוד איך מצד אחד לשתף פעולה עם המשטרה אך מצד שני לא לומר דברים מיותרים שישמשו לרעתו בהמשך. עורך הדין יכול לסייע לחשוד אם ישנה בקשה להארכת מעצר ולמנוע את ההארכה או לפחות לשפר את התנאים למעצר בית. אם זו עבירה מדרגת פשע בה יש שימוע לפני הגשת כתב אישום, עורך הדין ילווה גם הליך זה.

לבחור היטב את עורך הדין שילווה אתכם

בניגוד למה שנדמה, גם אנשים שמעולם לא היה להם קשר לפלילים יכולים יום אחד למצוא את עצמם חשודים בעבירה ומזומנים לחקירה. לכן, חשוב לבחור עורך דין בעל ניסיון רב, במיוחד בסוג העבירות המיוחסות ובכל שלבי ההליך הפלילי. חשוב שיהיה עורך דין עם המלצות וגם שיהיה נגיש וזמין עבורכם, כך שאם החקירה או המשפט מתנהלים באזור חיפה בחרו עורך דין פלילי בחיפה שגם יכיר היטב את הנפשות הפועלות בתחנת המשטרה או בית המשפט.

MBM הוא משרד עורכי דין פלילי שעורכי הדין בו הם בעלי ניסיון רב, כולל בעבודה בפרקליטות המדינה ובמשטרה. המשרד מטפל בהצלחה במגוון עבירות, החל מעבירות אלימות דרך עבירות תעבורה ועד צווארון לבן. מוזמנים ליצור קשר.

עו"ד פלילי בחיפה

עו"ד פלילי בחיפה

עו"ד פלילי בחיפה מקבל לידיו תיקי לקוחות החשודים בעבירות פליליות ומייצג אותם. הייצוג נעשה לאורך כל תקופת ההתנהלות מול גורמי החוק השונים. הוא יכול לסייע בעת המעצר, בחקירות, מול הפרקליטות וכמובן בעת דיון בבית משפט. הוא מבצע עבורו משימות שונות המקלות עליו מאוד ותומכות בו. משרד עורכי דין MBM עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע מפורט.

עו"ד פלילי בחיפה – מתנהל בנחישות ובמיומנות

עו"ד פלילי בחיפה מתחיל להיות מעורב בעת מעצר החשוד. המעצר יכול להתקיים לאחר שמצטברים נגדו חדשות מפלילים או בעת לכידתו בביצוע עבירה. העבירות עלולות להיות בתחום הצווארון הלבן כמו מעילה, הלבנת הון, שוחד ואחרות. לחלופין, רצח והמתה, אונס או עבירת מין אחרת, שוד, הוצאת דברים במרמה ועוד. תקופת המעצר הראשונית הנה קריטית כי אז הוא נחקר במטרה לבסס את החשדות לצורך הכנת כתב אישום. כאן יכול עורך הדין לבקש הקלה בתנאי מעצר, לבקש להחליפו למעצר בית, להנחות לקוחו לקראת חקירות משטרתיות ולהסביר לו מה ניתן לומר ומה אסור לומר בהן. בנוסף, הוא יכול לייצג בשימוע שנעשה בפרקליטות לקראת ההחלטה להעמדה או אי העמדה לדין ועוד. בנקודת זמן זאת ניתן גם לבקש להגיע להסדר מותנה המקובל בעבירות קלות, עבירות צווארון לבן ואחרות. המשמעות הינה הפיכת העבירות למנהליות, אי הגשת תיק אישום, מחיקת רישום פלילי וכדומה. זאת, בתמורה לתשלום החוב, הקנסות וקבלת התחייבות להימנעות מעבירות דומות בעתיד.

דיון בבית משפט

ניהול תיק בצורה נכונה בבית המשפט יגדיל את הסיכוי לזיכוי, או לפחות, להפחתת עונש מהמרבי  הקבוע בחוק. במהלך הדיון להוכחות הוא יביא מסמכים וראיות, תקדימים משפטיים התומכים בטיעוניו, המלצות טובות על אישיותו ופעולות חיוביות נוספות.

משרד מיומן ויעיל

משרד עורכי דין MBM מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים הקשבה לבעיות וצרכים, ייעוץ פרטני, ליווי וייצוג ככל הנדרש, מחירים נוחים, זמינות ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים, מעיסוק בתחום במסגרת עבודתם, מהשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

עדיין יש שאלות?

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם!

עקבו אחרינו

מאמרים נוספים

קבלו ייעוץ משפטי בנושא עורך דין פלילי בצפון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן